Отборите ни по електронни спортове LMA и MPower Peek имаха много успешен сезон през изминалата учебна 2024 – 2025 г. – бронзови медали от LAN, финалите за отбора League of Legends, и сребро в Дивизия 2 за отбор CS2. 

Новият сезон 2025 – 2026 г. е вече трети в School Esports League за нашите два отбора, като създадохме и трети отбор Extreme Offensive, който да участва в тазгодишната надпревара в CS2 

След миналогодишните успехи, целите на клуба логично са още по – високи, особено след завръщането на капитана Марио “natediaz” Петков (12в) в редиците на MPower Peek.

Постоянството и феноменалната форма на Марио му донесоха приза за най- ценен играч за периода 11.01.2026 – 08.02.2026 г. в груповата фаза на Дивизия 1.
Facebook групата на School Esports League

Благодарение на сериозното отношение към подготовката за всеки мач, играчите ни не срещнаха затруднения и съвсем заслужено завършиха  този етап от първенството, като първенци в групите си :  

  • MPower Peek с капитан Марио “natediaz” Петков (12в),    след безапелационни три победи влизат в Swiss Bracket-а на Дивизия 1, като един от фаворитите за челните места в класирането в края на сезона; 
  • LMA с капитан Андрей “Ands” Лазаров(12в), след две победи и едно равенство също влизат в Swiss Bracket-а на Дивизия 1; 
  • Extreme Offensive с капитан Кристиян „Shavela” Маринчев(11в), след една победа и две загуби влизат в груповата фаза на Дивизия 2. 

Честито на Марио и успех на отборите ни! 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *